Fixservis logo
0
0 €

O nás

Exkluzívny balík služieb a produktov pre vaše mobilné zariadenia

V spoločnosti iFix, s.r.o. ponúkame pod značkou FixServis vysoký štandard nielen servisných služieb a značkové produkty z dielne popredných výrobcov exkluzívneho príslušenstva pre smartfóny, tablety, PC a ďalšie zariadenia. Prepojením našej retailovej siete predajní a eshopu sa snažíme byť bližšie k našim zákazníkom od roku 2013.

FixServis – Technológie s nami ožívajú

Pod hlavičkou značky FixServis vám poskytujeme široké portfólio služieb spätých s vašimi mobilnými zariadeniami, tabletmi a PC.

V rámci servisu sa špecializujeme na pozáručné a poistné opravy mobilov, tabletov a PC. Opravujeme silné aj menej známe značky ako Apple, Samsung, Lenovo, Huawei, Xiaomi, Sony, LG, Asus, Acer, Nokia, Microsoft, Blackberry, OnePlus, CAT, HTC a mnoho iných. Opravy realizujeme na počkanie alebo v najkratšom možnom čase. V prípade, že si trúfate opraviť zariadenie na vlastnú päsť, pozrite si najskôr návod na opravu.

Okrem servisu sa venujeme aj výkupu použitých mobilných zariadení. Repasované zariadenia nájdete v ponuke na našom e-shope a na našich predajniach. Každé zariadenie pred predajom musí prejsť sériou procesov spojených s kontrolou funkčnosti a vizuálneho stavu.

Predaj mobilného príslušenstva, zariadení a náhradných dielov

Flexibilné a expresné spracovanie zákazníckeho dopytu si vyžaduje dostupnosť položiek skladom, a preto disponujeme najväčším skladom náhradných dielov s najširším sortimentom na Slovensku a v Českej republike.

Okrem kvalifikovanej servisnej podpory a bohatých skladových zásob náhradných dielov, ponúkame aj pestrý sortiment  produktov špičkovej kvality. Na našich predajniach a e-shope nájdete prémiové značky na trhu, akými sú napríklad SBS Mobile (Italy), PanzerGlass (Denmark), OtterBox (USA), Lifeproof (USA), Case-Mate (UK), Spigen (USA), UAG (UK) či Ideal of Sweden.

Široká sieť kamenných predajní

Naše retailové pobočky v súčasnosti nájdete v Bratislave a Nitre.

O spokojnosti našich zákazníkov s poskytovaním prvotriednych služieb hovorí aj fakt, že doteraz sme opravili už vyše 50 000 zariadení a denne obslúžime viac ako 350 zákazníkov.

E-shop

Pomocou intuitívneho on-line objednávkového systému na našom e-shope sa ľahko dostanete k vyhľadávanému výrobku, ktorý máte po odoslaní objednávky k dispozícii zvyčajne už do 24 hodín.

Referencie

Ekológia na prvom mieste

Neustále zlepšujeme našu uhlíkovú stopu, aby sme chránili našu planétu. Prečítajte si viac o tom, ako prispôsobujeme naše procesy, aby sme znížili našu stopu.

Viac informácíí