Fixservis logo
0
0 €
ESD Rukavice Tenké s Pogumovanými Prstami (veľkosť M)
ESD Rukavice Tenké s Pogumovanými Prstami (veľkosť M)

ESD Rukavice Tenké s Pogumovanými Prstami (veľkosť M)

2,48 € s DPH
2,07 € bez DPH
Pre objednávky nad 70 € máte dopravu ZADARMO

Kvalitné ESD rukavice tenké, s pogumovanými prstami, pre zjednodušenie manipulácie s citlivými komponentami a produktami. Veľkosť: M.

Výrobca
Portwest

Match code

OPO008

Artikel

1100014383

Do wishlistu

Kvalitné ESD tenké rukavice s pogumovanými prstami vám zjednodušia manipuláciu s citlivými a komponentmi a produktmi, elektronickými prístrojmi, elektronickými doskami a komponentmi. Využitie majú aj pri montáži revíznych a opravárenských prácach v elektronike, telekomunikáciách, precíznych prístrojoch a optike, munícii, letectve, fotografických laboratóriách, manipulácii s filmom, elektrostatickom lakovaní a v petrochemickom priemysle. Vynikajúca ochrana zabraňujúca statickému šoku a kontaminácii časticami, opakovane použiteľné (umývateľné strojom). Neobsahujú silikón a latex.

  • Veľkosť: M

Fotografie výrobkov sú iba ilustráciami na ukážku a niekedy sa môžu líšiť od skutočného vzhľadu predmetu. Avšak toto nemení ich základné vlastnosti.

Špecifikácia

  • Typ náradia
    Náradie
  • Kategoria
    ESD antistatické náradie
  • EAN
    220000034432

Ekológia na prvom mieste

Neustále zlepšujeme našu uhlíkovú stopu, aby sme chránili našu planétu. Prečítajte si viac o tom, ako prispôsobujeme naše procesy, aby sme znížili našu stopu.

Viac informácíí