Fixservis logo
0
0 €
Kovová Svorka s Gumovou Výplňou - Rozpätie 15mm
Kovová Svorka s Gumovou Výplňou - Rozpätie 15mm
Kovová Svorka s Gumovou Výplňou - Rozpätie 15mm

Kovová Svorka s Gumovou Výplňou - Rozpätie 15mm

3,98 € s DPH
3,32 € bez DPH
Pre objednávky nad 70 € máte dopravu ZADARMO

Kovová svorka s gumovou výplňou, zabezpečuje rovnomerné uchopenie nerovných povrchov. Svorka je nastaviteľná pre väčšinu mobilných telefónov a tabletov, využiteľná napríklad na upnutie opravovaného zariadenia pri výmene LCD. Šírka držiaka: max 15 mm.

Výrobca
Best

Match code

EXTOL-01

Artikel

1100008043

Do wishlistu

Svorka je vyrobená z extra silného nylonu a sklolaminátu. Nekĺzavá rukoväť uľahčuje manipuláciu pri uchopovaní do svorky. Široké gumené vankúšiky zabezpečujú rovnomerné uchopenie nerovných povrchov. Oceľová pružina umožňuje konzistentnú prídržnosť, vďaka čomu sú svorky skvelým doplnkom pre rôzne opravy a projekty, ktoré vyžadujú vysokú precíznosť. Svorka je nastaviteľná pre väčšinu mobilných telefónov a tabletov. Svorku je možné využiť napríklad na upnutie opravovaného zariadenia pri výmene LCD.

 • Materiál: kov + plast + guma
 • Hmotnosť: 42 g
 • Šírka držiaka: max 15mm 

Fotografie výrobkov sú iba ilustráciami na ukážku a niekedy sa môžu líšiť od skutočného vzhľadu predmetu. Avšak toto nemení ich základné vlastnosti.

Špecifikácia

 • Typ náradia
  Náradie
 • Kategoria
  Držiaky a fixačné náradie
 • EAN
  2200000335821

Ekológia na prvom mieste

Neustále zlepšujeme našu uhlíkovú stopu, aby sme chránili našu planétu. Prečítajte si viac o tom, ako prispôsobujeme naše procesy, aby sme znížili našu stopu.

Viac informácíí