Fixservis logo
0
0 €
Best N78 - Plastové Náradie na Demontáž (Spudger)
Best N78 - Plastové Náradie na Demontáž (Spudger)
Best N78 - Plastové Náradie na Demontáž (Spudger)

Best N78 - Plastové Náradie na Demontáž (Spudger)

1,48 € s DPH
1,23 € bez DPH
Pre objednávky nad 70 € máte dopravu ZADARMO

Univerzálny plastový spudger BEST určený na otváranie mobilných zariadení, ľahko a bez poškodenia. Náradie určené pre demontáž. Farba: čierna.

Výrobca
Best

Match code

808312

Artikel

1100004380

Do wishlistu

Univerzálny plastový spudger značky BEST vhodný na otváranie zariadení ľahko a bez poškodenia. Spudger má jeden plochý a jeden zalomený koniec. Plochá strana môže byť použitá na odpojenie konektorov, odstránenie tepelnej pasty, pomoc pri spájkovaní alebo na odskrutkovanie batérie. Zalomený koniec je vhodný na pripojenie/odpojenie komponentov. Pružnosť a antistatické vlastnosti spudgera zabezpečia presnú manipuláciu bez poškodenia súčiastok magnetizáciou alebo poškriabaním. Spudger je možné využiť pri opravách rozbitého LCD kompletu, ale aj na výmenu starej batérie.

 • Farba: Čierna
 • Značka: BEST

Fotografie výrobkov sú iba ilustráciami na ukážku a niekedy sa môžu líšiť od skutočného vzhľadu predmetu. Avšak toto nemení ich základné vlastnosti.

Špecifikácia

 • Typ náradia
  Náradie
 • Kategoria
  Náradie na demontáž
 • EAN
  2200000319647

Ekológia na prvom mieste

Neustále zlepšujeme našu uhlíkovú stopu, aby sme chránili našu planétu. Prečítajte si viac o tom, ako prispôsobujeme naše procesy, aby sme znížili našu stopu.

Viac informácíí