90AX00I1-R20010
Artikel
Táto sada obsahuje:
Kvalita náhradných dielov
Tipy pred výmenou:
Typ zariadenia
Kategória
Stav
Farba
Originalita
Netto hmotnosť (kg)
0,100
EAN
Cena
Kvalita
Nový
Soft OLED
Technológia
Jas
Farebnosť
ORIGINALITA
Originál
Dotykové sklo
IC a flex kábel
Polarizer
Digitizer
FUNKCIONALITY
True Tone
Face ID
Refresh rate*
NOTIFIKÁCIE
Neznámy diel
Nezobrazuje sa
Dôležitá správa
alebo
Repasovaný
Neoriginálne
Neoriginálny
Hard OLED
In-Cell
TFT
*Refresh rate platí pre iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro a 13 Pro Max, 14 Pro Max, 15 Pro Max
iPhone 6, 7, 8, 6s, 6 Plus, 7 Plus, 8 Plus, XR, 11, SE 2016, SE 2020, SE 2022
IPS
iPhone, iPad, iPod, MacBook, Apple Watch, AirPods
Batériové články
Kapacita
IC čip
Ochrana proti prepätiu
Ochrana proti prehriatiu
Ochrana proti vybitiu
Ochrana proti skratu
HW ochrana
Zdravie batérie
Rovnaká ako originál
+ / - 3%
Sú ideálnou voľbou pre servisné centrá, B2B partnerov a profesionálnych technikov.
Displej pre iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro a 13 Pro Max, 14 Pro Max, 15 Pro Max - má zachovanú obnovovaciu frekvenciu (refresh rate) 120Hz.
O náhradných dieloch pre iPhone
Náhradné diely označené ako Refurbished PRO sú diely, ktoré boli odobraté z pôvodného zariadenia.
Tento typ displeja si zachováva rovnakú kvalitu zobrazenia, jas a kontrast ako pôvodný displej.
Kúpou repasovaného displeja prispievate k znižovaniu elektro-odpadu.
Náhradné diely označené ako Refurbished sú diely, ktoré boli odobraté z pôvodného zariadenia.
Displej pre iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro a 13 Pro Max, 14 Pro Max, 15 Pro Max - má zníženú obnovovaciu frekvenciu (refresh rate) max. 90Hz.
Ostatné displeje v kvalite FixPremium Soft OLED majú zníženú obnovovaciu frekvenciu (refresh rate) na 60Hz.
Ostatné displeje v kvalite FixPremium Hard OLED majú zníženú obnovovaciu frekvenciu (refresh rate) na 60Hz.
Vhodné pre zákazníkov, ktorí akceptujú nižšiu kvalitu oproti orignálu za výhodnú cenu.
Ostatné displeje v kvalite FixPremium In-Cell majú zníženú obnovovaciu frekvenciu (refresh rate) na 60Hz.
Vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú najvýhodnejší pomer - cena / kvalita medzi TFT displejmi.
Náš nákupný tím zodpovedne vyberá dodávateľov týchto náhradných dielov.
O displejoch
Všetky displeje v kvalite Aftermarket PRO majú zníženú obnovovaciu frekvenciu (refresh rate) na 60Hz.
Tento typ kvality sa vyznačuje nízkou cenou. Nevýhodou je strata funkcií, nižšia kvalita a vzhľad.
Vhodné pre zákazníkov, ktorí chcú najlacnejšiu variantu a nevadí im strata funkcionalít.
U iPhone displejov nie je možné programovanie True Tone a Haptic Touch.
Všetky displeje v kvalite Aftermarket majú zníženú obnovovaciu frekvenciu (refresh rate) na 60Hz.
Plne funkčné, testované, vyčistené/dezinfikované špeciálnym prípravkom a UV svetlom. Záruka 1 rok
Ako nový
Používaný, bez známok opotrebenia
Vizuálny stav
Vlásočnicové oderky alebo 2 mikro škrabance do 2mm
Displej
Rám
Zadný kryt
Výborný
Používaný, vo veľmi dobrom stave, môže mať určité známky opotrebenia
Max. 2 mikro škrabance, bodky do 5mm
Max. 3 mikro škrabance, bodky do 2mm