Fixservis logo
0
0 €
Zdieľať

Rolls-Royce medzi skrutkovačmi

XIAOMI MIJIA WIHA vám nahradí 24 skrutkovačov v jednom. Prečítajte si, kde všade si nájde svoje uplatnenie.

Rolls-Royce medzi skrutkovačmi

XIAOMI MIJIA WIHA – set skrutkovačov 24 v 1

Design / funkcie / recenzia

Skrutkovač Xiaomi Mijia Wiha je vybavený 24 rôznymi nadstavcami, ktoré reprezentujú typy skrutkovačov využívaných pri inštalácii alebo oprave poškodených digitálnych zariadení. Nezáleží na tom, či ste servisný technik alebo človek milujúci svojpomocné opravy, s týmito 24 skrutkovacími hlavami jednoducho rozoberiete a opravíte širokú škálu zariadení, ako napríklad mobilný telefón, tablet, okuliare, fotoaparát...

DESIGN

Xiaomi Mijia Wiha skrutkovač je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, skrutkovacia hlava je vyrobená z S2 ocele, s tvrdosťou až 60HRC kvôli odolnosti a dlhodobému použitiu. Má jedinečný prenosný dizajn, nakoľko tento set skrutkovačov je veľkosti peňaženky, vďaka čomu sa ľahko nosí, skladuje aj používa.

FUNKCIE

Xiaomi Mijia Wiha skrutkovač je veľmi praktický set náradia s rôznym účelom použitia. Dá sa vynikajúco využiť pri údržbe a opravách najrôznejších zariadení vrátane mobilných telefónov, hodiniek a ďalších zariadení s veľkosťou bit-ov ( PH000 / PH00 / PH0 / PH1 / PH2 ), imbus ( H1.5 / H2.0 ), torx ( T2 / T3 / T4 / TR5 / TR6 / TR8 / TR10 / TR15 ), plochý ( 1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 ), kľúč U2.6, trojkrídlo 3, pozi ( P2 / P5 ), trojuholník 2.3. Navyše sa dodáva v hliníkovom skladovacom boxe.

ZHRNUTIE

Na opravy a demontáž mobilných telefónov, okuliarov, tabletov, a mnoho ďalších digitálnych zariadení, tiež pre ich údržbu, je tento Xiaomi Mijia Wiha skrutkovač ideálny nástroj, a to nielen pre servisných technikov, ale aj pre ľudí, ktorí sa o svoje zariadenia starajú sami.

Ak sa v tejto sade nenachádza skrutkovač, ktorý potrebujete, ďalšie sady nájdete TU

Ak hľadáte jednotlivé skrutkovače, nájdete ich TU

A ak hľadáte akékoľvek iné náradie, tak ho nájdete TU

Ekológia na prvom mieste

Neustále zlepšujeme našu uhlíkovú stopu, aby sme chránili našu planétu. Prečítajte si viac o tom, ako prispôsobujeme naše procesy, aby sme znížili našu stopu.

Viac informácíí