Fixservis logo
0
0 €
Zdieľať

Viete, čo je to PanzerGlass?

V oblasti ochrany displeja Vášho mobilného telefónu, nič neprekoná PanzerGlass. PanzerGlass je ultimátna ochrana displeja.

Viete, čo je to PanzerGlass?

V oblasti ochrany displeja Vášho mobilného telefónu, nič neprekoná PanzerGlass. PanzerGlass je ultimátna ochrana displeja. Je vyrobené z temperovaného Japonského skla Asahi tej najvyššej kvality, tvrdosti a priehľadnosti. Na rozdiel od bežných skiel, ktoré sú tvrdené chemicky, sú sklá PanzerGlass tvrdené poctivou temperáciou pri teplote 500 °C po dobu 5 hodín, čo zaručuje výnimočnú tvrdosť, odolnosť a nárazuvzdornosť. Tvrdené sklá PanzerGlass majú špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu nežiaducich odtlačkov prstov, takže vždy zostáva čisté a priehľadné. Zadná strana skla je potiahnutá najlepšou silikónovou nano vrstvou, ktorá absorbuje nárazy a navyše je vďaka nej inštalácia veľmi rýchla a jednoduchá a umožňuje sklo opätovne prelepiť po nepresnom nalepení. Najnovšie technológie a patentovaná výroba zaručila víťazstvo PanzerGlass v prestížnom teste TÜV, čo dokazuje vysokú kvalitu výrobkov a poskytuje tak najlepšiu ochranu displeja pre Váš smartfón.


Panzerglass ponúka na výber z množstva rôznych ochranných skiel. Najjednoduchšia možnosť, ako sa dostať k týmto ochranným sklám PanzerGlass, je zakúpiť ich vo FixServise. Buď v eshope alebo ktorejkoľvek pobočke. Môžete si vybrať z troch základných skupín skiel, z ktorých každé môže mať ešte 1 alebo 2 príplatkové efekty.

Ekológia na prvom mieste

Neustále zlepšujeme našu uhlíkovú stopu, aby sme chránili našu planétu. Prečítajte si viac o tom, ako prispôsobujeme naše procesy, aby sme znížili našu stopu.

Viac informácíí