Fixservis logo
0
0 €
Zdieľať

Servis a oprava TV vo FixServise

Hľadáte najlepší servis televízorov vo svojom okolí? FixServis vám ponúka aj opravu a servis TV. Pomôžeme vám pri všetkých týchto poruchách tv:

Servis a oprava TV vo FixServise

Ak sa Vám pokazí televízor, už nemusíte hneď utekať do obchodu pre nový. Vo FixServise sa po novom venujeme aj pozáručnému servisu televízorov. Už od mája nám môžete doručiť Vašu pokazenú TV a naši profesionálni technici sa o ňu postarajú

Koľko TV opravíme, toľkokrát sme servisom 😊

Realizujeme pozáručný servis televízorov značiek Samsung, LG, Panasonic, Phillips, Sony, Hitachi, JVC, Mitsubishi, Pioneer, Sharp, Toshiba, Thompson, Hyundai, Sencor, Hisense, Gogen, Orava, Telefunken a iné. Servis vykonávame pre všetky typy TV – LCD, LED, OLED aj plazmu.

Servis televízorov realizujeme pri týchto poruchách:

 • TV / televízor sa nezapne
 • TV / televízor má nefunkčný obraz
 • TV / televízor nemá správne farby, zobrazujú sa fľaky
 • TV / televízor má spomalené zapínanie obrazovky
 • TV / televízor sa samovoľne vypína
 • TV / televízor má nesprávnu veľkosť alebo uhol obrazovky
 • TV / televízor má tmavú obrazovku
 • TV / televízor sa zapne až na niekoľký pokus
 • TV / televízor má pásy na obrazovke
 • TV / televízor vydáva nesprávne zvuky

Ak na Vašej TV pozorujete ktorúkoľvek z týchto porúch, neváhajte ho k nám priniesť a my si už poradíme.

Spôsoby doručenia

Pripravili sme si pre Vás hneď niekoľko spôsobov, ako k nám môžete Váš pokazený televízor dostať. Môžete nám ho zabalený priniesť do našej servisnej centrály FixServisu, v Relaxxe na Einsteinovej 7 v Bratislave. Nezabudnite k televízoru pribaliť aj stojan, za manipuláciu s TV bez stojanu si účtujeme poplatok podľa aktuálneho cenníka. Ak nemáte možnosť osobného doručenia, môžete využiť služby nášho kuriéra, v prípade plazmovej TV túto možnosť však neodporúčame. Eventuálne môže náš technik vyzdvihnúť televízor priamo u Vás doma, túto možnosť však poskytujeme len v Bratislave a okolí. Je potrebné, aby TV bola pripravená vopred(odpojená, odmontovaná zo steny, so stojanom), ak by náš technik pomáhal s prípravou, účtujeme si poplatok podľa platného cenníka.

Špecializujeme sa na opravy nefunkčného LED podsvietenia, hlavnej dosky, opravy a výmeny napájacieho zdroja. Tiež opravujeme poškodené vstupy/výstupy z televízora – USB, HDMI, Ethernet, MHL, SD slot, SCART, TV tuner, audio výstup(jack, cinch, optický) a podobne. Realizujeme aj opravy diaľkových ovládačov Vašej TV.

Najčastejšie poruchy TV

Časom používania sa opotrebuje LED podsvietenie. Toto poškodenie sa prejavuje tmavým alebo veľmi slabým obrazom, prípadne úplne nefunkčnou obrazovkou, ale zvuk funguje bezproblémovo. Pre televízory značky Samsung, Panasonic, Phillips, LG, Thompson, Sony Bravia, Toshiba, Sharp a ďalšie opravujeme nefunkčné LED podsvietenie.

Ďalšou častou chybou je, že sa po čase používania Vaša TV nezapne. Príčinou tejto poruchy môže byť poškodenie napájacej(zdrojovej) časti televízora – napájacom zdroji. Túto poruchu riešime opravou napájacieho zdroja, v prípade jeho neopraviteľnosti ho dokážeme aj vymeniť.

Pri televízoroch sa tiež často stretávame s poškodenými vstupmi/výstupmi. Väčšinu konektorov do TV - USB, HDMI, Ethernet, MHL, SD slot, SCART, TV tuner, audio výstup(jack, cinch, optický) a podobne. dokážeme vymeniť v prípade dostupnosti náhradných dielov.

Na rozdiel od ostatných elektronických zariadení, ktoré Vám vieme opraviť aj na počkanie, oprava televízora u nás trvá približne 2-3 týždne. Najskôr naši vyškolení certifikovaní technici vykonajú dôkladnú diagnostiku, aby odhalili príčinu problémov s Vaším televízorom. Po zistení poruchy vykonajú kvalitný servis a skontrolujú svoju odvedenú prácu testami. Vaša TV potom môže naďalej bezproblémovo fungovať.

Poplatok za diagnostiku je potrebné uhradiť vopred, spolu s odovzdaním Vašej poškodenej TV do nášho servisného strediska. Tento poplatok Vám v prípade realizácie servisu bude odpočítaný z celkovej ceny opravy, teda ju v takom prípade budete mať zdarma. V prípade neopraviteľnosti/dlhodobej nedostupnosti náhradných dielov, tento poplatok zahŕňa aj ekologickú likvidáciu televízora.

Diagnostika Vašej LCD, LED, OLED alebo plazmovej TV prebieha nasledovne:

 • technik zapíše do evidenčného systému servisnú opravu
 • demontuje televízor
 • diagnostikuje chybu a vykoná odborné testovanie
 • na základe výsledkov odbornej diagnostiky vytvorí cenovú ponuku
 • zmontuje TV
 • zaeviduje výsledky diagnostiky do evidenčného systému

Ak sa Vaša TV začne správať zvláštne, prípadne začne vykazovať niektorú z vyššie uvedených chýb, neváhajte kontaktovať FixServis. Naši certifikovaní a skúsení technici urobia všetko čo je v ich silách, aby život Vášho televízora predĺžili.

Zdieľať

Ekológia na prvom mieste

Neustále zlepšujeme našu uhlíkovú stopu, aby sme chránili našu planétu. Prečítajte si viac o tom, ako prispôsobujeme naše procesy, aby sme znížili našu stopu.

Viac informácíí